İstanbul Halı Yıkama

  • 0

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama | Halı yıkatmak istiyorsanız İstanbul’un neredeyse her semtinde bunun için çok ustalaşmış hizmet veren firmalardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak eskisi benzer biçimde halı yıkama işlemleri çok uzun sürmemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tasarlanan yeni halı yıkama makineleri sayesinde halılarınızın en hızlı şekilde yıkanması sağlanır. Böylece sizler de en yakın sürede halılarınızı teslim alabilirsiniz.

istanbul halı yıkama

 

İstanbul Halı Yıkama Telefon Numarası

Halı yıkama işlemleri siz değerli ziyaretçilerimizin de bilmiş olduğu benzer biçimde eskiden elde yapılmaktaydı. Bu işlemler hem çok uzun devam eden bununla beraber büyük zahmet gerektiren işlemler olduğu için artık daha ergonomik çözümler bulunmuştur.

İstanbul halı yıkama firmaları istediğiniz şekilde halılarınızı yıkamak için hizmet vermektedir. Doğrusu isterseniz firmalar tarafından halılarınız alınır daha sonra yıkanır ve teslim edilir. Ancak isterseniz yerinde yıkamayı da tercih edebilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Tavsiye

İstanbul çok büyük olduğundan eğer aracınız yoksa halılarınızı halı yıkama firmalarına götürme konusunda mesele yaşayabilirsiniz. Fakat firmalar bu durumu çözmek için halılarınızı direkt olarak evlerinizden alır ve bu hizmet de fiyata dahil olmaktadır. İkinci seçenek olarak da halılarınızın yerinde temizlenmesini isteyebilirsiniz. Bunun yapılabilmesi için de firmalar evlerinize bazı cihazlar getirerek temizlik yaparlar. Hangisi daha iyi diye soracaktır olursanız, pratiklik açısından ikinci yöntem daha iyidir. Ancak halılarınızın derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız mecburen ilk yöntemi seçmelisiniz. Çünkü halı yıkama makinelerinde yırazı gelen halılar, kirlerden %100 olarak arınmaktadır.

Fiyat konusunda da metre kare başına fiyat belirlenmektedir. Yani İstanbul halı yıkama fiyatları için kati bir fiyat söylememiz yanlış olacaktır. Bu işlemler tamamen halılarınızın ebatlarına ve cinsine bağlıdır. örneğin saçaklı halılar duyarlı olduğundan, genellikle daha yüksek fiyatlarla yıkanabilmektedir. Bu konuda en detaylı bilgiyi, evinize en yakın yerde hizmet veren halı yıkama firmalarından öğrenebilirsiniz.

 


Bir Cevap Yazın

Halı Yıkama Telefon Hattı

Halı Yıkama Whatsapp Hattı

%d blogcu bunu beğendi: